FAQ – Najczęstsze Pytania

Kurs działa on-line i obsługuje wszystkie popularne przeglądarki. Po zarejestrowaniu się i zakupie kursu masz do niego dostęp z dowolnego urządzenia, z którego logujesz się na swoje konto. Możesz oglądać kurs z poziomu komputera, laptopa, tabletu.

Kurs zawiera głównie lekcje w formie wideo. Są to nagrania wypowiedzi ekspertów, lekcje instruktażowe pokazujące  jaki sposób korzystać z narzędzi, lekcje informacyjne. Stawiamy na przekaz audio + wideo. Czasem dołączane są pliki w formacie .pdf.

Odpowiedź brzmi tak. Statystyki wskazują, że bardzo duży procent sprzedawców osiąga sukces na Amazonie cały czas. To kiedy wchodzisz na tą platformę ma znacznie mniejsze znaczenie od tego z czym wchodzisz? Jakie msza produkty i umiejętności. Bo to decyduje o Twoim sukcesie. Oczywiście liczy się również Twoje podejście, systematyczność i włożona praca – to procentuje.

To pytanie bardzo indywidualne. Dostajesz do ręki bardzo obszerny materiał, opieraliśmy się na doświadczeniach naszych i naszych partnerów z zagranicy. Finalny sukces zależy oczywiście od Ciebie, głównie od twojego zaangażowania i pracy. Jeżeli zakładasz, że kupisz kurs i bez odrobiny wysiłku staniesz się milionerem – to tak się nie stanie, a przynajmniej nie z powodu zakupu kursu :) Kurs jest narzędziem – Ty jesteś osoba nadającą rytm swoim działaniom. Kurs ma Ci pomóc i pokazać kierunek, sposoby, powiedzieć co robić, czego nie. Odpowiadając bezpośrednio na to pytanie: Tak – w kursie zawarta jest wiedza, która pozwala na osiągnięcie sukcesu przy zaangażowaniu ze strony osoby realizującej kurs.

Tak w kursie będą zamieszczane nowe i aktualizowane obecne materiały, Amazon się zmienia, my również zmieniamy i modyfikujemy kurs. Ty po zakupie masz dożywotni dostęp do wszystkich materiałów.

Wyślij dodatkowe pytanie

Dlaczego warto?

Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Ale w odniesieniu do zakupu kursu – naszym zdaniem argumenty są proste:

  • Wiedzę otrzymujesz od praktyków – a to oznacza, że unikniesz błędów, które oni popełnili, a co za tym idzie nie stracisz pieniędzy na błędna konfigurację kampanii PPC, na niepotrzebne zaświadczenia, na zbędne opłaty. Ale przede wszystkim uczysz się od tych którzy zarabiają.

  • Obszerność kursu – biorąc pod uwagę obie części – jest to na chwile obecną najobszerniejszy kurs dostępny na rynku.

  • Otrzymujesz nie tylko wiedzę – ale również wsparcie poprzez grupę na FB od specjalistów, którzy sprzedają w USA, w Niemczech, w UK. Kurs tworzy grono osób, które łącznie mają kilkaset listingów na platformie Amazon. Ich wiedza w porównaniu do 1 osoby jest z pewnością większa. Każdy z nich ma za sobą wiele sytuacji, rozwiązanych problemów i sprzedanych produktów.

  • Kurs dzielimy na 2 części – po skończeniu pierwszej sam decydujesz czy kupisz drugą. To dla nas bardzo ważne, abyś sam podjął decyzję – czy po pierwszej części nadal chcesz kontynuować naukę. Jest to ważne z 2 powodów: po pierwsze Ty sam decydujesz, czy jest to biznes dla Ciebie; po drugie, jeżeli pierwsza część Ci nie spodoba – drugiej nie kupisz – to uczciwe podejście z naszej strony. Tak chcemy działać.

  • Kurs otrzymujesz bez limitu czasowego – a my będziemy go aktualizować i uzupełniać w odpowiedzi na informacje z rynku. Bo Amazon się zmienia – dlatego tak długo jak kurs będzie na rynku – będzie on modyfikowany i zmieniany. Ty za aktualizacje nic nie płacisz. Zależy nam na tym, aby nasi kursanci odnosili sukces na Amazonie – bo wtedy w tym sukcesie będziemy mieli swój udział.

  • Gwarancja zwrotu pieniędzy – to po prostu Twoje prawo – jeżeli w ciągu 14 dni od momentu zakupu zwrócisz kurs, bez realizowania lekcji – zwracamy pieniądze. Wiemy, że zdarzają się różne sytuacje i jesteśmy elastyczni.

Zapisując się na listę – dajesz nam możliwość poinformowania Cię o tym, że kurs jest już gotowy.

KUP KURS
satisfaction guarantee - limitless project kurs o amazon