O Limitless Project

Kim jesteśmy?
 
Jesteśmy grupą kilku specjalistów, którzy z powodzeniem sprzedają na największych rynkach Amazon takich jak Wielka Brytania, Stany Zjednoczone oraz Niemcy. 
Postanowiliśmy całe, nasze doświadczenie, obserwacje, analizy rynku oraz własne przemyślenia włożyć w jeden produkt kompletny i doskonały, jakim jest nasz kurs sprzedaży na Amazon – Limitless Project. 
 
Nasza misja
 
Poświęciliśmy wiele długich miesięcy pracy na to aby nasz, finalny produkt był jak najwyższej jakości oraz aby wiedza zawarta w proponowanym kursie była jak najbardziej przystępna dla osób początkujących. Kurs skonstruowany  jest w taki sposób, aby krok po kroku wprowadzić we wszystkie aspekty sprzedaży na Amazon. To co dla Was przygotowaliśmy to kompendium wiedzy praktycznej i teoretycznej, która dobrze zastosowana pozwoli na zbudowanie ogromnego, pasywnego dochodu jaki osiągniecie każdego miesiąca. 
 
Chcemy pokazać Tobie  – czyli przyszłemu sprzedawcy, całą prawdę o Amazonie. Zobaczysz jak „od podszewki” wygląda biznes na Amazonie, nie będziemy mówić jedynie o plusach i pomijać problemy, pokażemy całokształt takim jaki jest, aby przygotować Cię na wszystko!
 
Naszą misją jest pokazanie jak największej liczbie osób, że zerwanie z szarą rzeczywistością, etatem, bycie osobą wolną finansowo wcale nie musi trwać  długo i być przerażająco trudne.  Sukces zależy tylko od Ciebie. MY dajemy narzędzie (kurs), które odpowiednio wykorzystane stanowi wstęp do lepszego życia! Posiadanie firmy nie warunkuje tego czy jesteś prawdziwym przedsiębiorcą…
Staniesz się nim w momencie gdy będziesz potrafił rozwiązać problemy innych ludzi uzyskując przy tym zysk, gdy będziesz oferował im świetny produkt zaspokajający ich potrzeby i tego właśnie chcemy Cię nauczyć. 
Pokażemy jak od podstaw zbudować solidną markę oraz jak zaistnieć na rynku. Nigdy nie rezygnuj ze swoich marzeń ze względu na czas bo on i tak przeminie!
 

Szymon G.

Młody, pełen pasji przedsiębiorca z otwartą głową i nieszablonowym podejściem do życia. Posiada 2 letnie doświadczenie w biznesie na Amazonie, na którym sprzedaje z sukcesem. Swoją pierwszą firmę w USA otworzył w wieku 18 lat. Posiada również spore doświadczenie w Social Media i Content Marketingu. Pełen energii, lubi inspirować i szkolić innych ludzi. Ciągle się uczy, poszerza horyzonty, eksploruje nowe obszary, działa zgodnie z mottem – „Nie sprzedawaj, a naucz klientów kupować!”

Piotr K. 

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego wydział zarządzanie – marketing. Od 1999 r tworzy i komercjalizuje własne marki. Obecnie zajmuje się między innymi sprzedażą na Amazon oraz patentowaniem własnych produktów.

Kalina K.

Sprzedaje na platformie Amazon w Niemczech – od lat prowadzi listingi swoje i innych firm. Zna specyfikę rynku, rozwiązała niejeden problem.  Otwarta, pomocna i komunikatywna. Wyznacza cele i systematycznie je realizuje. To profesjonalistka w każdym calu.

Sławomir S. 

Szkolenia prowadzi od 2002 roku. Jest ekspertem w dziedzinie produkcji filmowej i Cgi. Jego specjalizacją są szkolenia dotyczące obsługi oprogramowania w dziedzinie postprodukcji filmowej, efektów specjalnych i środowisk 3D. Prowadzi też szkolenia z zakresu produkcji materiałów filmowych na potrzeby firm z wykorzystaniem platform internetowych (Facebook, YouTube, Google, itp.). Jest ekspertem w środowiskach: DaVinci Resolve, Adobe Premiere, Adobe After Effects, Fusion, Autodesk 3ds max, Vray, Malverous Designer, ZBrush.
Od 2010 do 2017 roku współpracował z CENSA (Centrum Edukacji Nauczycieli Szkół Artystycznych) i edukował kadry nauczycielskie w dziedzinie obsługi i nauczania oprogramowania do produkcji materiałów filmowych. Przeszkolił razem około 420 nauczycieli ze szkół artystycznych w tym z Akademii Sztuk Pięknych, Liceum Plastycznych i Prywatnych Szkół Artystycznych. Przeszkolił ponad 100 firm w dziedzinie produkcji i publikowania materiałów filmowych na potrzeby firm na platformach internetowych.
Organizuje szkolenia dla branży reklam filmowych w dziedzinie koloryzacji obrazu.

Sebastian J.

20 lat doświadczenie w marketingu i zarządzaniu firmą, współpracuje z wieloma międzynarodowymi brandami – jak też markami lokalnymi. Pracuje z Klientami w całej Europie. Pomaga firmom i markom realizować ich cele sprzedażowe i marketingowe. Pragmatyk i zwolennik podejścia zadaniowego. Prelegent na Otwartych Dniach Marketingu. Trener prowadzący szkolenia z zakresu rekrutacji w IT, zarządzania projektami, budowania wizerunku firmy w Internecie, content marketingu, wideo marketingu.

My na tle konkurencji 

Pierwszą znaczącą różnicą jest cena. Też kiedyś byliśmy na Twoim miejscu i wiemy jak ważne jest cięcie kosztów na początku działalności. Jesteśmy przekonani o najwyższej jakości naszego produktu, wiedza ma być POMOCĄ oraz kluczem do sukcesu, a nie ogromnym kosztem, który na starcie znacząco obciąży Twój portfel. 
Z tego względu zredukowaliśmy cenę kursu do minimum, dodatkowo podzieliśmy kurs na 2 części, tak aby była możliwość spróbowania czy biznes, który proponujemy jest odpowiedni dla Ciebie.
Drugą, znaczącą różnicą jest fakt, że kurs został przygotowany przez grupę specjalistów, a nie tylko jedną osobę. Pozwala to na świeże spojrzenie na wiele aspektów tego biznesu, poza tym każdy ma swoje, własne przemyślenia i wnioski, które przedstawia w kursie. Nasz kurs na ten moment jest najobszerniejszym opracowaniem jakie pojawiło się na rynku Polskim jak i w całej Europie. Posiada on kompletną wiedzy jaka będzie potrzebna do:
 1. Rozpoczęcia swojego biznesu i wprowadzenia pierwszego produktu.
 2. Skalowania biznesu, dodawania kolejnych produktów, optymalizowania reklam, przesuwania się w górę w rankingu i zdominowania konkurencji.
 3. Uzyskania po pewnym czasie tytułu eksperta w swojej dziedzinie jaką będzie sprzedaż na Amazon.
 4. Zbudowania w 90% pasywnego dochodu, który pozwoli na spełnienie marzeń. 
Co zyskasz kupując nasz kurs? 
 1. Najobszerniejszy na rynku, na bieżąco aktualizowany i ulepszany kurs sprzedaży na Amazon. 
 2. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebook – co pozwala na zadawanie pytań i wymianę doświadczeń. 
 3. Dostęp do wszystkich, naszych, przyszłych produktów takich jak live’y/ webinary oraz e-booki.
 4. Możliwość konsultacji z ekspertami. 
 5. Możliwość podjęcia decyzji „co dalej” po zakupie pierwszej części kursu.
 6. Pomoc w analizie pierwszego produktu. 
 7. Na bieżąco porady, wskazówki oraz opinie ekspertów.
Co się stanie jeśli nie spróbujesz? 
 
Żadna decyzja biznesowa nie należy do łatwych i zdajemy sobie z tego sprawę. Jednakże musisz uświadomić sobie, że to wszystko co masz w życiu, lub czego nie masz, to jaką masz pracę, gdzie mieszkasz, ile zarabiasz – w 100% zależy od Ciebie i od Twoich decyzji. Jeśli nie poczynisz żadnych kroków w kierunku zmiany życia na lepsze to dajemy gwarancję, że nic się nie zmieni… Zaczynając jakikolwiek biznes masz 50% szans na to że się powiedzie i 50% szans no to, że nie. Jeśli jednak w ogóle nie zaczniesz to od razu masz 100% gwarancji, na to, że nic w swym życiu nie zmienisz.  
 
Życie jest tylko jedno, dlatego warto wykorzystywać wszystkie szanse jakie ze sobą niesie! 
 
Życzymy powodzenia w biznesie i owocnej sprzedaży.
LLP Team.