Zakres kursu Amazon Limitless Project

Część 1 kursu – zawartość merytoryczna.

W tym module poznasz Amazon od podstaw, dowiesz się jaki wybrać rynek do sprzedaży, jaki model sprzedaży wybrać, ile pieniędzy potrzebujesz na start oraz jakie oprogramowanie jest Ci niezbędne w tym biznesie. Sporo uwagi poświęcimy także psychologi sukcesu oraz dostaniesz od nas dawkę motywacji przed modułem 1.

Ten moduł jest w całości poświecony szukaniu idealnego produktu do sprzedaży. Poznasz w nim między innymi najlepszy na rynku schemat wyszukiwania produktu, przedstawimy Ci dwie grupy metod szukania produktów, powiemy Ci jak zdominować konkurencję, i wyróżnić się na rynku, poznasz kryteria które powinien spełniać twój przyszły produkt, dowiesz się jakich produktów unikać oraz na co musisz uważać. Pokażemy Ci rownież jak krok po kroku znaleźć swój potencjalny produkt korzystając z najlepszego oprogramowania dostępnego na rynku oraz wiele wiele więcej.

W tym module dowiesz się jak wyglądają opłaty na Amazon, pokażemy Ci jak znaleźć producenta dla Twojego produktu, jak krok po kroku podjąć z nim współpracę oraz damy Ci gotowe, profesjonalne szablony do kontaktu z dostawcami w języku angielskim. Dowiesz się również w jaki sposób zamówić próbki swojego towaru oraz jak wyliczyć dokładny koszt swojego produktu.

W module trzecim nauczysz się oceniać próbki swojego towaru, dowiesz się jak wybrać najlepszego producenta spośród dostępnych na rynku, pokażemy Ci jak stworzyć wszystkie rzeczy związane z twoim produtem i marką (tj. Logo/ Projekt opakowania/ Inserty). Powiemy Ci ile sztuk towaru trzeba zamówić przy pierwszej partii, jaką metodę wysyłki wybrać oraz co to są kody kreskowe i jak z nich korzystać. W tym module pokażemy Ci również krok po kroku jak złożyć zamówienie i o czym musisz pamiętać podczas zakupu swojego pierwszego towaru. Dowiesz się co należy zrobić podczas czekania na towar i wiele wiele więcej.Your Content Goes Here

Moduł czwarty jest poświęcony podstawom związanym z zakładaniem firmy, dowiesz się w nim m.in czy firma jest Ci potrzebna oraz kiedy warto ją założyć.

W ostatnim module czyli zakończeniu, podsumujemy całą część 1 kursu, powiemy Ci czego możesz się spodziewać po części drugiej naszego kursu oraz dostaniesz zastrzyk motywacji przed częścią numer 2.

Część 2 kursu – zawartość merytoryczna.

We wprowadzeniu do drugiej części kursu, streścimy po krótce jej zawartość, poznasz zaawansowane zagadnienia związane z Amazon, oraz dostaniesz kolejną dawkę motywacji.

Moduł pierwszy jest w całości poświecony zakładaniu firmy oraz rozliczaniu się z podatków. Dowiesz się w nim m.in gdzie warto założyć firmę i jakie są jej rodzaje, poznasz nasze rekomendacje związane z tym tematem, dowiesz się co to jest LUCID i VAT oraz jak się do nich zarejestrować, poznasz szczegółowo temat Sales Tax, krok po kroku pokażemy jak rozliczać się z podatków sprzedając zarówno w Europie jak i w USA. Omówimy również temat Nowego Roku w Chinach pod kątem producentów oraz dowiesz się czym jest Q4 i jak wykorzystać jego maksymalny potencjał.

W tym module poznasz od podstaw Amazon Seller Central. Pokażemy jak założyć konto sprzedawcy, na co musisz zwrócić uwagę żeby uniknąć blokady konta, przedstawimy również różne scenariusze problemów jakie mogą mieć  miejsce podczas zakładania konta oraz powiemy jak sobie z nimi radzić. Nauczysz się jak ustawić dosłownie WSZYSTKO w Amazon Seller Central oraz jak się po nim poruszać.

W module trzecim dowiesz się czym jest listing oraz nauczysz się jak krok po kroku profesjonalnie go stworzyć. Dowiesz się m.in czym są keywordy, jak w łatwy sposób je wyszukiwać i jak z nich korzystać, stworzysz listę keywordów dla swojego produktu, pokażemy jak wybrać odpowiednią cenę sprzedaży tak aby być konkurencyjnym na rynku. Nauczysz się tworzyć tytuł listingu, bullet points oraz opis. Powiemy jak zrobić zdjęcia Twojego produktu oraz poznasz nasze rekomendacje. Dowiesz się jak najlepiej wykorzystać czas który pozostał oraz wiele wiele więcej.

Ten moduł jest poświecony budowaniu potężnej marki na rynku, powiemy Ci jaką daje to przewagę nad konkurencją, pokażemy Ci jak wykupić domenę dla swojej firmy/marki, jak stworzyć firmowy e-mail, jak zrobić stronę www oraz social media dla twojego produktu. Przedstawimy Ci darmowe i płatne narzędzia oraz wytłumaczmy cały proces krok po kroku.

W tym module dowiesz się jak wystartować ze sprzedażą twojego pierwszego produktu, pokażemy Ci krok po kroku jak wysłać towar do magazynu Amazon, czym są reviews oraz jak je zdobyć na starcie. Pokażemy Ci najlepsze na rynku strategie sprzedaży, jak przeprowadzić owocny Launch twojego produktu, oraz nasz sposób na natychmiastową ogromną sprzedaż po wprowadzeniu produktu na rynek, dowiesz się również jak korzystać z bota na Messengerze, jakie daje to benefity oraz wiele wiele więcej.

W module szóstym poznasz od postaw social media marketing, pokażemy Ci zaawansowane strategie marketingowe, jak krok po kroku stworzyć super konwertujące reklamy na Facebook i Instagram, dowiesz się czym jest Influencer Marketingi i jak go wykorzystać, poznasz Case Study reklam które osiągnęły ogromny sukces, oraz dowiesz się czym jest Growth Hacking i jak z niego korzystać. Nauczysz się również jak optymalizować reklamy tak aby były jak najtańsze, czym jest remarketing oraz jak zrobić tunel sprzedażowy.

Ten moduł jest poświecony marketingowi zewnętrznemu w systemie Amazon, pokażemy Ci jak korzystać z narzędzia Helium 10 dla maksymalizacji sprzedaży, dowiesz się jak działa obsługa klienta na Amazon i na co musisz zwrócić uwagę, pokażemy Ci jak korzystać z kuponów/ promocji oraz deali na Amazon. Dowiesz się jak stworzyć i następnie optymalizować reklamy na Amazon, jak czytać ruch i konwersję, czym jest ACOS i jak go zmniejszać oraz jak zarejestrować swój znak towarowy a następnie markę w systemie Brand Registry Amazon.

W tym module dowiesz się jak skalować swój biznes, poznasz zaawansowane strategie korzystania z Bota na Messenger, dowiesz się kim jest Hijacker i jak sobie z nim radzić. Dostaniesz od nas dodatkowe porady na zdobycie reviews, dowiesz się kiedy zamówić drugą partię towaru oraz kiedy szukać i wprowadzać kolejne produkty. Powiemy ci jak wrzucić swój biznes na wyższy level, kiedy zdecydować się na wyjście poza strefę Amazon, czym jest płynność finansowa i jak ją z niej korzystać oraz jak zbudować swój zespół i jak zatrudnić pierwszych pracowników do swojej firmy oraz wiele wiele więcej.

W zakończeniu podsumujemy cała część drugą kursu, dostaniesz od nas ogromną motywację oraz powiemy Ci co dalej z twoim biznesem.

Limitless Project – Nasz kurs 

Czego możesz spodziewać się po kursie?

Limitless Project – Nasze porady

JAK SPRZEDAWAĆ I ZARABIAĆ NA AMAZON W 2020? – Poradnik krok po kroku

Kurs od Limitless Project

Kurs jest podzielony na 2 części – każdą z nich możesz kupić osobno. To rozwiązanie, które jeszcze bardziej obniża koszty jakie ponosisz na początku. Po zapoznaniu się z pierwszą częścią kursu zdecydujesz czy sprzedawanie na Amazon to na pewno jest droga, którą chcesz podążać i dopiero wtedy masz możliwość zakupienia drugiej części kursu. Uważamy, że to jest uczciwe podejście.

Osoby korzystające z naszego kursu zyskują dodatkowo wsparcie grupy specjalistów (ilość osób uzyskujących takie wsparcie ze względów logistycznych niestety jest ograniczona), dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku – gdzie rozwijamy i poruszamy bieżące tematy związane z Amazon.

Skorzystaj z darmowych materiałów, które udostępniamy, a w razie potrzeby skontaktuj się z nami i zadaj nurtujące Cię pytania.

Pierwszy krok do wolności finansowej masz na wyciągnięcie ręki!

Opcje zakupu kursu

Możesz kupić kurs etapami – najpierw część 1, potem część 2 – lub za jednym razem całość.

Wybierz wariant, który Cię interesuje.

Kup 1 część kursu za 2000,00

Kup 2 część kursu za 3000,00

Kup cały kurs za 4000,00

Minimalizujemy Twoje Ryzyko

Jeżeli kurs nie spełni Twoich oczekiwań – w ciągu 14 dni od momentu zakupu
możesz nam go zwrócić – a my oddamy Ci wpłacone pieniądze.
Szczegóły w regulaminie.

Dlaczego warto?

Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Ale w odniesieniu do zakupu kursu – naszym zdaniem argumenty są proste:

  • Wiedzę otrzymujesz od praktyków – a to oznacza, że unikniesz błędów, które oni popełnili, a co za tym idzie nie stracisz pieniędzy na błędna konfigurację kampanii PPC, na niepotrzebne zaświadczenia, na zbędne opłaty. Ale przede wszystkim uczysz się od tych którzy zarabiają.

  • Obszerność kursu – biorąc pod uwagę obie części – jest to na chwile obecną najobszerniejszy kurs dostępny na rynku.

  • Otrzymujesz nie tylko wiedzę – ale również wsparcie poprzez grupę na FB od specjalistów, którzy sprzedają w USA, w Niemczech, w UK. Kurs tworzy grono osób, które łącznie mają kilkaset listingów na platformie Amazon. Ich wiedza w porównaniu do 1 osoby jest z pewnością większa. Każdy z nich ma za sobą wiele sytuacji, rozwiązanych problemów i sprzedanych produktów.

  • Kurs dzielimy na 2 części – po skończeniu pierwszej sam decydujesz czy kupisz drugą. To dla nas bardzo ważne, abyś sam podjął decyzję – czy po pierwszej części nadal chcesz kontynuować naukę. Jest to ważne z 2 powodów: po pierwsze Ty sam decydujesz, czy jest to biznes dla Ciebie; po drugie, jeżeli pierwsza część Ci nie spodoba – drugiej nie kupisz – to uczciwe podejście z naszej strony. Tak chcemy działać.

  • Kurs otrzymujesz bez limitu czasowego – a my będziemy go aktualizować i uzupełniać w odpowiedzi na informacje z rynku. Bo Amazon się zmienia – dlatego tak długo jak kurs będzie na rynku – będzie on modyfikowany i zmieniany. Ty za aktualizacje nic nie płacisz. Zależy nam na tym, aby nasi kursanci odnosili sukces na Amazonie – bo wtedy w tym sukcesie będziemy mieli swój udział.

  • Gwarancja zwrotu pieniędzy – to po prostu Twoje prawo – jeżeli w ciągu 14 dni od momentu zakupu zwrócisz kurs, bez realizowania lekcji – zwracamy pieniądze. Wiemy, że zdarzają się różne sytuacje i jesteśmy elastyczni.

satisfaction guarantee - limitless project kurs o amazon